O mnie

Cześć!

Nazywam się Marta, jestem 27-letnią Olsztynianką. Rok temu ukończyłam studia na kierunku Ekonomia, a od dwóch lat pracuję w jednym z największych banków w Polsce. Lubię oszczędzać i liczyć pieniądze. Znajomi często zwracają się do mnie o rady na temat tego, jak zaoszczędzić kilka złotych na prezencie urodzinowym dla najbliższych czy urlopie w ciepłym kraju. Wtedy chętnie im pomagam 🙂

To właśnie dzięki nim zdecydowałam się na stworzenie tego bloga. Będę publikować na nim swoje przemyślenia i doświadczenia związane z odkładaniem i wydawaniem pieniędzy. Nie zabraknie też wpisów poświęconych mojej pracy, którą po prostu uwielbiam i która w pewien sposów wpisuje się w tematykę bloga, którego chcę prowadzić.

W wolnym czasie dużo podróżuję (przede wszystkim po Bałkanach), fotografuję (najlepiej, podobno, wychodzą mi portrety), gotuję (kuchnia śródziemnomorska to moja specjalność) i czytam (uwielbiam powieści kryminalistyczne), więc na pewno też trochę o tym poopowiadam na swoim blogu. W końcu, nie samą pracą żyje człowiek, prawda? : )

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s